Regulamin
 1. Rejestracja w serwisie, zakładanie, używanie subdomen w Bluu.pl jest całkowicie bezpłatne.
 2. Użytkownik nie może wynająć ani sprzedawać subdomen Bluu.pl.
 3. Zakładając subdomenę na Bluu.pl użytkownik zobowiązuje się do wykorzystania go zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami niniejszego Regulaminu oraz zasadami Netykiety.
 4. Bluu.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opublikowane na stronach WWW użytkowników. Za udostępniane i przesyłane przez siebie treści pełną odpowiedzialność ponosi użytkownik.
 5. Użytkownik może założyć dowolną ilość subdomen, pod warunkiem, że każda subdomena będzie wykożystana.
 6. Użytkownik może w dowolnym momencie dokonać zmian ustawień dla każdego ze swoich subdomen poprzez panel administracyjny.
 7. Bluu.pl zastrzega sobie prawo do usuwania nieużywanych subdomen. Przed usunięciem domeny użytkownik zostanie o tym poinformowany e-mailem.
 8. Użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania zasad obowiązującego w Polsce prawa.
 9. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za przypadki nieprawidłowego funkcjonowania strony/usług.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia obsługiwanych subdomen w przypadku naruszenia zasad Regulaminu, przepisów prawa Polskiego jak i bez podania przyczyny, bez powiadomienia użytkownika.
 11. Dane osobowe użytkowników bez ich zgody nie są udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa Polskiego.
 12. Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie w celach marketingowych danych, podanych przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego i w trakcie użytkowania serwisu.
 13. Bluu.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym czasie.
 14. Rejestrując subdomeny, akceptujesz powyższy Regulamin.